Copywriting

Copywriting

Każdy, kto prowadzi biznes w sieci, prędzej czy później potrzebował będzie profesjonalnych tekstów , które zwiększą widoczność w wynikach wyszukiwania, lub zachęcą klienta do zapoznania się z ofertą. Copywriting to nic innego jak tworzenie treści, które chce się czytać. Prowadząc sklep internetowy, często pierwszym pomysłem na zwiększenie sprzedaży jest blog. Jest to zresztą słuszna decyzja. Jednak nie wystarczy wrzucić po prostu linków przekierowujących do sklepu, aby potencjalny klient był zadowolony. Potrzebne są treści, które przyciągną czytelników, którzy zamienią się w klientów. Podobnie jest przy każdym biznesie tworzonym w sieci, zawsze potrzebne są dobre treści, które przyciągną uwagę.

Zgadza się każdy umie jakoś pisać, jednak nie znaczy to, że potrafi pisać w sposób profesjonalny tak, aby teksty pozyskiwały nowych klientów, oraz wysoko pozycjonowały witrynę w wynikach wyszukiwania. Posłużmy się tu przykładem. Większość osób oglądała kiedyś jakiś serial medyczny, czy to jednak znaczy, że mamy zrezygnować z lekarzy i leczyć się samemu w domu? Tak samo jest przy copywritingu , jeżeli chcemy, żeby teksty nie były tylko jakieś tam, ale żeby były, dobre warto zaufać profesjonalistom.

Treść jest najważniejsza , dobry tekst może przyciągnąć nowych klientów, natomiast zły może zniechęcić tych, których już mamy. Po co więc ryzykować?

Ułożymy kampanie tak aby sprostała twoim oczekiwaniom. Pomoc w rozwoju twojego biznesu to nie jest tylko nasza praca, to też nasza praca. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy się zrozumieć potrzeby klienta, a następnie przekuć to na dobrze działający plan.

• Przede wszystkim sprawdzimy, jak radziłeś sobie do tej pory, czy treści, jakie zamieszczałeś były wysokiej jakości, co należy w nich zmienić. Przedyskutujemy z tobą każdy aspekt naszych pomysł, a następnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

• Stworzymy kampanie . Być może masz już własny pomysł na to, jakie treści chciałbyś zamieszczać, aby zdobyć klientów i potrzebujesz tylko pomocy w ich profesjonalnym napisaniu. Być może jednak masz pustkę w głowie, a chciałbyś np. mieć serię ciekawych i angażujących artykułów? Tu wkraczamy, właśnie my tworząc dla ciebie profesjonalny plan działania.

• Będziemy dla ciebie pisać. To chyba jasne. Teksty reklamowe , teksty sprzedażowe , oferty , teksty zapleczowe , opisy produktów , profesjonalne artykuły oraz wiele innych.

• Pomożemy ci w stworzeniu bloga twoich marzeń . Być może chcesz mieć swoje własne miejsce w sieci z tekstami, które chce się czytać. Skontaktuj się z nami i przekonaj, się ci możemy zrobić dla twojego bloga.

 • Pomoc w wykreowaniu marki . Masz pomysł na swój całkiem nowy Brand ? Potrzebujesz pomocy w określeniu grupy docelowej i dobraniu najlepszej strategii ? Skontaktuj się z nami.

• Twoja marka osobista , być może jesteś specjalistą, który chce dotrzeć do potencjalnych klientów, pomożemy ci stworzyć teksty, które przekonają ich do twojej osoby.

• Co jeszcze? Stworzymy dla ciebie Newslettery oraz kampanie e-mail marketingowe .Zapewnimy ci też ciekawe i angażujące posty na media społecznościowe.