Przejdź do treści
Strona główna » Blog » DARMOWE WTYCZKI WORDPRESS, KTÓRE WARTO MIEĆ

DARMOWE WTYCZKI WORDPRESS, KTÓRE WARTO MIEĆ

  WordPress opanował Świat, a co za tym idzie? Duże pole do popisu, jakie umożliwiają darmowe wtyczki. W tym poradniku dowiesz się, jakie wtyczki warto znać i zainstalować w swoim WordPress, aby uatrakcyjnić wizualnie i technicznie swoją stronę internetową.

  1. YOAST SEO.

  Wtyczka, która pozwala na optymalizację podstron pod kątem fraz kluczowych. Darmowa wtyczka, jest niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem odnośnie poprawienia pozycji strony internetowej w Google.

  2. UPDRAFT PLUS

  W dużym skrócie jest to wtyczka, która umożliwia zrobienie kopii strony internetowej [pliki FTP + baza MySQL].  Takie rozwiązanie daje nam poczucie bezpieczeństwa i wygody, że w razie jakichkolwiek problemów-nasza strona internetowa nie zniknie.

  3. WP SUPER CACHE

  Jest to wtyczka, która umożliwia cache’owanie podstron, co daje nam efekt finalny w postaci szybszego ładowania się podstron.

  4. KONSERWACJA

  Niewątpliwie ważna wtyczka, dla osób, które często przebudowują lub naprawiają swoje strony internetowa. Wtyczka pozwala włączyć tryb konserwacji, dzięki czemu odwiedzający widzą komunikat o trwających pracach, a nie o efekcie edycji strony.

  5. KLASYCZNY EDYTOR

  Prawdopodobnie jest wielu sympatyków, którzy tęsknią za starszym wyglądem panelu dodawania wpisów na WordPressie, można do niego powrócić przy pomocy wtyczki ”Klasyczny Edytor”.

  PODSUMOWUJĄC,

  WordPress daje niesamowite możliwości, przy pomocy wtyczek. Wymieniliśmy, według nas najbardziej interesujące i przydatne. Niestety, aby wymienić wszystkie warte uwagi wtyczki, minęłoby zdecydowanie dużo czasu…

  Pozostałe wtyczki można sprawdzić tutaj.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *