Przejdź do treści
Strona główna » Blog » FAKTY I ZALETY NA TEMAT WORDPRESS

FAKTY I ZALETY NA TEMAT WORDPRESS

  Każda osoba rozpoczynająca budowę swojej strony internetowej, rozpoczyna działania odnoszące się do wyboru silnika, na którym ma powstać dana witryna internetowa. Na pomoc ruszamy z przedstawieniem jednego z najpopularniejszych CMS, jakim jest WordPress, który jest najpopularniejszy na całym Świecie!

  1. POPULARNOŚĆ

  Największą popularnością wordpress cieszy się w Japonii, gdzie stanowi ponad 82% rynku CMS. Aktualnie z tego systemu korzysta 61% stron internetowych, a ta liczba znacząco wzrasta.

  2. NAJWIĘKSI ZAUFALI WORDPRESSOWI

  -Fundacja Barack Obama

  Walt Dinsey

  BBC

  Microsoft

  Vogue

  3. MIĘDZYNARODOWA DOSTĘPNOŚĆ

  Jeśli planujemy postawienie strony na WordPress z myślą o międzynarodowym biznesie, to rozwiązanie jest idealne. Na ten moment istnieje tłumaczenie strony na ponad 160 języków.

  4. GOTOWE ROZSZERZENIA

  Dużą przewagą WordPress jest duża liczba posiadanych gotowych rozwiązań, których jest ponad 55 tysięcy, a liczba funkcjonalności z dnia na dzień drastycznie się powiększa! Zarządzanie SEO, formularz kontaktowy, płatności, cookies-wszystko na wyciągnięcie ręki!

  PODSUMOWANIE

  Powyższe informacje są na pewno szokujące. Silnik WordPress jest idealnym rozwiązaniem dla małych i jak i większych firm, które poszukują systemu intuicyjnego i łatwego w obsłudze. Same statystyki mówią jasno, dlaczego warto spróbować, a zarazem zaufać. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że WordPress, nie jest jedynym rozwiązaniem. Serwisy internetowe można budować na systemach CMS, a jeśli zachodzi taka potrzeba-tworzyć dedykowane aplikacje np. Laravel.

  Poszukujesz firmy, która wykona stronę internetową dla firmy? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń!
  KONTAKT

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *