FAKTY I ZALETY NA TEMAT WORDPRESS

By in
FAKTY I ZALETY NA TEMAT WORDPRESS

Każda osoba rozpoczynająca budowę swojej strony internetowej, rozpoczyna działania odnoszące się do wyboru silnika, na którym ma powstać dana witryna internetowa. Na pomoc ruszamy z przedstawieniem jednego z najpopularniejszych CMS, jakim jest WordPress, który jest najpopularniejszy na całym Świecie!

1. POPULARNOŚĆ

Największą popularnością wordpress cieszy się w Japonii, gdzie stanowi ponad 82% rynku CMS. Aktualnie z tego systemu korzysta 61% stron internetowych, a ta liczba znacząco wzrasta.

2. NAJWIĘKSI ZAUFALI WORDPRESSOWI

-Fundacja Barack Obama

Walt Dinsey

BBC

Microsoft

Vogue

3. MIĘDZYNARODOWA DOSTĘPNOŚĆ

Jeśli planujemy postawienie strony na WordPress z myślą o międzynarodowym biznesie, to rozwiązanie jest idealne. Na ten moment istnieje tłumaczenie strony na ponad 160 języków.

4. GOTOWE ROZSZERZENIA

Dużą przewagą WordPress jest duża liczba posiadanych gotowych rozwiązań, których jest ponad 55 tysięcy, a liczba funkcjonalności z dnia na dzień drastycznie się powiększa! Zarządzanie SEO, formularz kontaktowy, płatności, cookies-wszystko na wyciągnięcie ręki!

PODSUMOWANIE

Powyższe informacje są na pewno szokujące. Silnik WordPress jest idealnym rozwiązaniem dla małych i jak i większych firm, które poszukują systemu intuicyjnego i łatwego w obsłudze. Same statystyki mówią jasno, dlaczego warto spróbować, a zarazem zaufać. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że WordPress, nie jest jedynym rozwiązaniem. Serwisy internetowe można budować na systemach CMS, a jeśli zachodzi taka potrzeba-tworzyć dedykowane aplikacje np. Laravel.

Poszukujesz firmy, która wykona stronę internetową dla firmy? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń!
KONTAKT

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *