Przejdź do treści
Strona główna » Blog » ILE KOSZTUJE STRONA NA WORDPRESS?

ILE KOSZTUJE STRONA NA WORDPRESS?

  W obecnych czasach jakakolwiek firma powinna posiadać stronę internetową, która w pewien sposób umożliwi dotarcie do potencjalnych klientów i zwiększy rozpoznawalność swojej marki.

  Najczęściej do tworzenia tzw. stron www dla firm, wykorzystywane jest oprogramowanie WordPress. Jego popularność występuje, ponieważ dzięki dedykowanym wtyczkom w niemal każdy możliwy sposób możemy zmieniać wygląd strony internetowej i ją uatrakcyjniać.

  Podjąłeś decyzję, aby zaistnieć w sieci, ale nie wiesz, na jakie koszty należy się nastawić? Jeśli odpowiedź na pytania padła TAK – to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

  WordPress – skąd ta popularność?

  Internet rozwija się w oszałamiającym tempie, jeszcze kilka lat temu stronę internetową posiadały wybrane firmy, teraz jest to standard, a nawet obowiązek, który należy spełniać, aby nawiązać współpracę z wybranymi kontrahentami z zagranicy. To właśnie poprzez stronę internetową, można dowiedzieć się czegoś więcej o firmie. Ile lat jest na rynku, zakres usług, dane kontaktowe, czy przykładowe realizacje. Dlatego oprócz posiadania strony www, ważna jest również jej czytelność, aby klient nie „męczył” się w poszukiwaniu informacji na temat danej firmy.

  WordPress jest na tyle otwartym oprogramowaniem, że daje możliwość tworzenia prostych stron wizytówkowych, ale również skomplikowanych i rozbudowanych sklepów internetowych.

  Ile kosztuje strona www na WordPress?

  Ile pytań, tyle odpowiedzi, głównym czynnikiem wpływającym na cenę jest informacja, czy ma być to najprostsza strona internetowa dla firmy do pięciu zakładek, czy rozbudowana strona www z tłumaczeniem na kilka języków i możliwością np. rezerwacji spotkania.Wordpress jest ogólnodostępnym urządzeniem, ale programowanie strony zazwyczaj korzystając z usług Agencji Interaktywnej, nie jest jedynym kosztem. Klient musi podjąć decyzję, czy teksty doślę sam, czy Agencja ma zająć się copywritingiem. Klientom strasznie przypadają do gustu banery na stronach firmowych, za usługę projektowania graficznego również są naliczane dodatkowe koszty. Ceny najczęściej wahają się od najprostszej budowanej na szablonie od tysiąca złotych w górę nawet do dwudziestu tysięcy złotych.

  Jakiej strony internetowej potrzebujesz?

  Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, z pewnością zapoznałeś się ze swoimi odbiorcami usług i wiesz, że prawdopodobnie wystarczą informacje jak:
  -o nas
  -realizacje (galeria)
  -usługi
  -kontakt.

  Większe firmy, prawdopodobnie będą potrzebowały większej rozbudowanej struktury strony www, gdzie będą potrzebowały indywidualnych rozwiązań, niepowtarzających się pośród konkurencji, aby najzwyczajniej czymś się wyróżnić. Tłumaczenie na kilka języków, rozbudowana szata graficzna i działania pozycjonujące, które umożliwią dotarcie nie do grupy regionalnej, a ogólnopolskiej.

  Jak wybrać wykonawcę strony internetowej?

  Wiele osób decydujących się na wybór wykonawcy strony www, popełnia, błąd sugerując się wyłącznie ceną. Poniżej przedstawimy kilka dobrych rad, które pozwolą oszczędzić sobie nerwów i przede wszystkim czasu.

  -Portfolio
  Jeżeli firma ma bogate portfolio, można w ten sposób sprawdzić, jakiej jakości są wcześniej prace danej Agencji Interaktywnej.
  -Cena
  Jeżeli ceny sięgają rzędu 500 złotych, nie oczekujmy cudów. Są to najczęściej „programiści” bez doświadczenia, bez jakichkolwiek referencji, czy gwarancji, że pomogą, jeśli strona internetowa się „rozsypie”.

  Podsumowując,

  Jeśli szukasz Agencji Interaktywnej, która podchodzi w ludzki sposób do współpracy, bez zbędnego „ą”, „ę”. Skorzystaj z darmowego formularza, dzięki któremu do godziny, dowiesz się o kosztach projektu, który zostanie dla Ciebie przygotowany.

  Kliknij TUTAJ, aby skorzystaj z darmowej wyceny projektu strony internetowej.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *