JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z AGENCJĄ INTERAKTYWNĄ WISE PROGRESS?

By in
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z AGENCJĄ INTERAKTYWNĄ WISE PROGRESS?

Duża część klientów zastanawia się, jak wygląda współpraca z naszą agencją interaktywną. Wychodząc naprzeciw, poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak wygląda obsługa przed sprzedażowa, w trakcie oraz po realizacji zlecenia.

1. Potrzeby klienta i wycena.

Na samym początku współpracy rozmawiamy o potrzebach klienta. Staramy się dowiedzieć, jak najwięcej informacji, aby móc wykazać szczegółową wycenę z możliwością rozpisania, jaki element ile kosztuje, aby w razie potrzeby istniała możliwość stworzenia projektu w niższym budżecie. Dajemy możliwość rozłożenia płatności na kilka faktur jeżeli wspólnie podejmiemy decyzje, że budżetowa opcja nie da wymiernych korzyści w danym biznesie.

2. Umowa.

Po omówieniu szczegółów i zaakceptowaniu stawki przesyłamy prostą bez małych druczków umowę, która składa się z dwóch stron kartki A4. Po podpisaniu, zeskanowaniu i odesłaniu drogą mailową idziemy do kolejnego podpunktu.

3. Materiały.

Nie zostawiamy klienta samego, przesyłamy informacje, które pozwolą szybciej zebrać materiały, czyli np. banki zdjęć, z których można wykorzystać zdjęcia oraz dokładnie informacje czego dokładnie potrzebujemy.

4. Dział operacyjny.

Po przesłaniu wszelkich niezbędnych materiałów przekazujemy informacje do działu operacyjnego. Zlecenia najczęściej trwają maksymalnie dwa tygodnie, ale wszystko uzależnione jest od skomplikowania projektu.

5. Obsługa.

W trakcie zlecenia klient ma dedykowanego opiekuna, który informuje o założeniach realizacji i przewidywanej finalizacji.

6. Finalizacja.

Przedstawiamy gotowy projekt, klient zleca wprowadzenie drobnych poprawek, dzięki 30-dniowemu terminowi gwarancji.

Podsumowując,

cała współpraca jest jasna i przejrzysta, działamy z myślą, że przedsiębiorca zna najlepiej swój biznes i trzeba go wspierać w tych działaniach, bez pożytku z jednej strony. Agencja Interaktywna z Lublina-Wise Progress zrobi wszystko, aby firma współpracująca z nami wróciła zadowolona!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *