Przejdź do treści

POMOŻEMY TWOJEMU BIZNESOWI WYSTARTOWAĆ!

STRONY, SKLEPY INTERNETOWE – POZYCJONOWANIE – PROJEKTY GRAFICZNE – MATERIAŁY REKLAMOWE – KAMPANIE REKLAMOWE – MARKETING

Agencja Interaktywna Lublin – Warszawa

POZYCJONOWANIE (SEO)

Agencja Interaktywna Wise Progress Lublin-Warszawa, zajmie się szeroko pojętym pozycjonowaniem (SEO), aby właśnie Twoja strona www lub sklep internetowy znalazł się najwyżej w wyszukiwarce Google!

WYCENA

Na tym etapie sprawdzamy elementy, które pomogą nam oszacować rzeczywisty czas, aby osiągnąć dany efekt.

AUDYT

Przed rozpoczęciem działań, przeprowadzamy analizę stanu witryny.

OPTYMALIZACJA

Przygotujemy zalecenie optymalizacyjne.

POZYSKIWANIE LINKÓW

Zaczynamy dostosowywać działania do twojej niszy.

Zaczynamy dostosowywać działania do twojej niszy.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie i jakie problemy rozwiązuje?
Posiadanie strony www lub sklepu internetowego rozwiązuje wiele problemów, z którymi możesz borykać się jako przedsiębiorca – zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Aby jednak spełniały one swoje funkcje warto wyróżnić je spośród tysięcy innych stron. Dzięki pozycjonowaniu strona osiągać będzie najwyższe pozycje w wyszukiwarce, a tym samym zwiększy się wartościowy ruch i liczba wyświetleń strony.

1.Zbudujesz przewagę nad konkurencją:
Najnowsze badania mówią, że ponad 90% Klientów dokonuje zakupu lub zapytania cenowego na pierwszych trzech stronach wyszukiwarki. Pozostałe strony internetowe pozostają niezauważone. Będąc wysoko zyskasz nowych klientów!

2.Oszczędzisz pieniądze:
Wydajesz duże pieniądze na reklamę w Internecie? Pozycjonowanie strony jest pierwszą, a zarazem najtańszą formą reklamy internetowej. Zacznij od niego, gdyż efekty mogą okazać się zaskakujące.

3.Dajesz się znaleźć:
Twoja strona bądź sklep robi wrażenie i buduje Twoją markę  oraz autentyczność w Internecie? Co z tego jeżeli znajduje się ona na kolejnych stronach wyszukiwarki.  Jeżeli klient zapomniał dokładny adres strony nie będzie mógł szybko znaleźć potrzebnych informacji. Ułatw mu to i daj się prosto znaleźć w wyszukiwarce po wpisaniu nazwy firmy!