Przejdź do treści
Strona główna » Blog » SKĄD WZIĄĆ GRAFIKI NA STRONĘ INTERNETOWĄ?

SKĄD WZIĄĆ GRAFIKI NA STRONĘ INTERNETOWĄ?

  Często przy rozmowach z klientami napotykamy się na problem, który polega na tym, że klient nie posiada zdjęć, które mógłby użyć na stronę internetową. Co z takim problemem zrobić? Sprawdź jak poradzić sobie z takim kłopotem!

  Odpowiednie dobrana grafika do sklepu lub strony internetowej, to już połowa sukcesu. Stanowi ona w pewnym stopniu urozmaicenie. Zdjęcia na stronie internetowej pozwalają uatrakcyjnić naszą witrynę.

  PLATFORMY STOCKOWE

  Najczęstszym rozwiązaniem jest wpisanie danej frazy, pojawia się kilka tysięcy grafik. Klienci nie zdają sobie sprawy z tego, że najczęściej te grafiki są chronione prawem autorskim i nie są przeznaczone do użytku komercyjnego.

  Naszym rozwiązaniem jest korzystanie z platform stockowych, które zapewniają darmowe korzystanie z pewnych i sprawdzonych grafik. Z pewnością jest to najprostsze i najtańsze rozwiązanie, aby odnaleźć i wykorzystać zdjęcia na swoją stronę internetową. Warto mieć na uwadze, że na platformach stockowych, oprócz płatnych zdjęć, znajdziemy również darmowe. Najważniejszym czynnikiem jest fakt, że przy pobraniu zdjęcia trzeba przeczytać warunki, na jakich możemy korzystać z danego zdjęcia.

  Najpopularniejsza baza zdjęć: PIXABAY

  WŁASNE ZDJĘCIA

  Platformy stockowe mają jedną dużą wadę. Oprócz nas, z danego zdjęcia może skorzystać konkurencja, przez co nie będziemy się wyróżniać. W takim przypadku warto zlecić grafikowi lub fotografowi, aby stworzył niepowtarzalny projekt, jedyny taki w internecie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *