STRONA INTERNETOWA ONE PAGE - DLA KOGO ROZWIĄZANIE?

By in
STRONA INTERNETOWA ONE PAGE - DLA KOGO ROZWIĄZANIE?

W dużym skrócie strona internetowa one page-to witryna internetowa, która nie posiada żadnych podstron. Już nikt nie wyobraża sobie posiadania firmy bez strony internetowej. Tutaj pojawia się kłopot w głowie przedsiębiorcy, jaka powinna być ta strona internetowa?

Strony One-Page

Idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które chcą posiadać witrynę przejrzystą i czysto-informacyjną, jest wyżej wspominana strona one-page. Strona internetowa nie posiada żadnych podstron i jest podzielona na segmenty (np. „O firmie”, „Oferta”, „Kontakt”). Nawigacja po stronie jest wręcz prosta. Zjeżdżamy kursorem w dół lub wykorzystując menu-po kliknięciu przenosi nas do danej części.

Zalety

-Strona jest przyjazna urządzeniom mobilnym.

-łatwo się korzysta z takiej strony internetowej.

-Nie zawiera zbędnych informacji.

-Mniejszy koszt budowy takiej strony internetowej.

-Mniejszy koszt utrzymania takiej strony.

Wady:

-Strona one page jest cięższa do pozycjonowania.

-Ma w pewnym stopniu ograniczenia (np. brak aktualności na stronie).

Strony internetowe one page – kiedy z nich korzystać?

Podsumowując

Tego typu strony, są idealne, jeśli posiadamy firmę lub działalność, przy której nie musimy przekazać dużej ilości informacji. Idealnie sprawdzi się, jeśli chcemy tylko: opisać firmę, dodać zdjęcia realizacji i pozostawić kontakt. Jeżeli chcielibyśmy dodatkowo opisać dziesięć naszych pozostałych usług, dodać zakładkę blog i dodać rozbudowaną galerię na kilka kategorii, tutaj zwykła strona typu one page się nie sprawdzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *