Przejdź do treści

POMOŻEMY TWOJEMU BIZNESOWI WYSTARTOWAĆ!

STRONY, SKLEPY INTERNETOWE – POZYCJONOWANIE – PROJEKTY GRAFICZNE – MATERIAŁY REKLAMOWE – KAMPANIE REKLAMOWE – MARKETING

Agencja Interaktywna Lublin – Warszawa

Strona internetowa na raty? Oczywiście!

Początki w prowadzeniu biznesu są ciężkie, dlatego wychodzimy z pomocą.

Konkurowanie na rynku z firmami, które mają wieloletnie doświadczenie jest ciężkie, tym bardziej, że konkurencja operuje na zdecydowanie wyższych kwotach budżetu.

Doskonale wiemy, ile trzeba zainwestować pieniędzy na początku prowadzenia biznesu, dlatego pomyśleliśmy, że raty bez ingerencji banku, to idealne rozwiązanie i wsparcie w tych trudnych czasach.

Teraz możesz zamówić stronę internetową, sklep www lub naszą inną usługę za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Brak ingerencji banku, odsetek, haczyków. Umawiamy się na rozłożenie płatności na kilka faktur i wszystko staje się proste!

0 zł wpłaty własnej

Nie potrzebujemy żadnych zaliczek, aby rozpocząć proces tworzenia strony www, czy innego projektu. Płatności będą wynikać z harmonogramu płatności zawartego w umowie.

Ilość rat od 1 do 24

Sam decydujesz, na ile faktur chcesz rozłożyć płatność – 1, 10 czy 24. Raty nie mają wpływu na jakość wykonanych prac, ani przedłużanie się procesu wykonania strony www.

Gwarancja – 1 miesiąc

Wykonaliśmy projekt strony, bądź sklepu www, który został sfinalizowany? Nasi klienci mają 30 dni na przesłanie dodatkowych zmian po wykonaniu zlecenia.

Wsparcie techniczne

Zapomniałeś jak obsługuje się sklep? Masz dedykowany instruktaż w formie video i bezpośrednią pomoc telefoniczną i mailową.

WYPEŁNIJ FORMULARZ – OTRZYMAJ NATYCHMIASTOWĄ WYCENĘ