Przejdź do treści

POMOŻEMY TWOJEMU BIZNESOWI WYSTARTOWAĆ!

STRONY, SKLEPY INTERNETOWE – POZYCJONOWANIE – PROJEKTY GRAFICZNE – MATERIAŁY REKLAMOWE – KAMPANIE REKLAMOWE – MARKETING

Agencja Interaktywna Lublin – Warszawa

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

Strona internetowa rozwiązuje wiele problemów, z którymi możesz borykać się jako przedsiębiorca – zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Wiemy, że prowadzenie własnej działalności jest dla Ciebie priorytetem, dlatego nasza współpraca nie oderwie Cię od dotychczasowych obowiązków.

Mamy wypracowane rozwiązania dlatego zaproponujemy optymalny dla Ciebie sklep internetowy lub stronę internetową. Pomożemy zbierać materiały, pisać teksty oraz dobierać zdjęcia.

Nakreśl nam tylko wizję – my zrobimy resztę. Nie błądzimy we mgle. Przedstawiamy proste i jasne warunki współpracy.

Krok po kroku skutecznie dążymy do stworzenia satysfakcjonującego Cię projektu strony www, a tym samym osiągamy obiecane efekty. My, jako Agencja Interaktywna Wise Progress Lublin – Warszawa – zrobimy wszystko, aby współpraca układała się jak najbardziej pomyślnie!

Niech Twoja strona internetowa będzie twoją własną wizytówką i przyciąga rzeszę klientów-skupimy się na designu i funkcjonowaniu strony. Witryna będzie najczęściej miała za zadanie przyciągać potencjalnych odbiorców, ale to my przeanalizujemy obecną sytuację na rynku i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.

 

30 DNI GWARANCJI

Po wystawieniu faktury, nasz klient ma możliwość naniesienia na stronie internetowej przez nas drobnych zmian za 0 zł.

MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI

Nie planujesz dużej inwestycji w najbliższym terminie? Proponujemy rozłożenie płatności na raty lub wystawienie faktury z terminem płatności do 60 dni! Bez jakichkolwiek zbędnych umów i oprocentowania.

Jakie korzyści daje sklep internetowy i jakie problemy rozwiązuje?

1.Oszczędzaj pieniądze:
Pomiń pośredników i ich wysoką prowizję! Dzisiaj klient jest świadomy i wie, że lepiej dokonać zakupu na prywatnym sklepie niż w portalach sprzedażowych. Omijając prowizję możesz zaproponować klientom niższe ceny lub programy partnerskie

2.Utrzymaj klienta przy sobie:
Bądź kojarzony z czymś więcej niż tylko nazwą użytkownika w portalu sprzedażowym, którą klient zapomni od razu po wyłączeniu komputera. Wyróżnij się spośród innych sprzedawców i zapadnij w pamięć unikalnym stylem sklepu.

3.Bądź niezależny:
Ty najlepiej wiesz jak sprzedawać swoje artykuły. Pomiń regulaminy oraz rozwiązania sprzedażowe, narzucane z góry przez portale sprzedażowe lub serwisy proponujące wynajem szablonowych sklepów abonamentowych. Będąc właścicielem sklepu nie zaskoczą Cię narzucone przez kogoś często absurdalne zmiany.

Jakie korzyści daje strona internetowa i jakie problemy rozwiązuje?

1.Zwiększysz liczbę swoich potencjalnych klientów:
Dzisiaj klienci szukają Twoich usług i produktów w Internecie. Posiadając swoją stronę internetową natychmiast stajesz się dla nich widoczny.

2.Oszczędzisz czas swój jak i swoich klientów:
Strona internetowa przedstawi ofertę oraz realizacje Twojej Firmy za Ciebie! Wiele formalności stanie się możliwe do załatwienia poprzez stronę bez konieczności umawiania się na spotkanie czy telefon.

3.Zbudujesz swoją autentyczność i profesjonalny wizerunek:
Ogłoszenie lub stronę w mediach społecznościowych może stworzyć każdy. Strona internetowa wyróżni Cię spośród konkurencji i najpełniej zaprezentuje Twoją ofertę. Dzięki temu możesz zyskać nowych partnerów biznesowych.