Strony i sklepy Internetowe

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

Wykonanie strony internetowej rozwiązuje wiele problemów, z którymi możesz borykać się jako przedsiębiorca – zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Wiemy, że prowadzenie własnej działalności jest dla Ciebie priorytetem, dlatego nasza współpraca nie oderwie Cię od dotychczasowych obowiązków.

Mamy wypracowane rozwiązania dlatego zaproponujemy optymalny dla Ciebie sklep lub stronę internetową. Pomożemy zbierać materiały, pisać teksty oraz dobierać zdjęcia.

Nakreśl nam tylko wizję – my zrobimy resztę. Nie błądzimy we mgle. Przedstawiamy proste i jasne warunki współpracy.

Krok po kroku skutecznie dążymy do stworzenia satysfakcjonującego Cię projektu, a tym samym osiągamy obiecane efekty. My, jako Agencja Interaktywna Lublin Wise Progress – zrobimy wszystko, aby współpraca układała się jak najbardziej pomyślnie!

 
strony internetowe

30 dni gwarancji

Po wystawieniu faktury, nasz klient ma możliwość naniesienia przez nas zmian za 0 zł.

Możliwość rozłożenia płatności

Nie planujesz dużej inwestycji w najbliższym terminie? Proponujemy rozłożenie płatności na raty lub wystawienie faktury z terminem płatności do 60 dni! Bez jakichkolwiek zbędnych umów i oprocentowania.

upominek

Doceniamy naszych kontrahentów. Przy każdej finalizacji wysyłamy drogą pocztową podziękowanie wraz z upominkiem.

domena i hosting gratis

Przy nawiązaniu współpracy z Wise Progress, przez pierwszy rok klient domenę i hosting otrzymuje gratis.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Posiadanie strony lub sklepu internetowego to świetny krok w rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Przenoszenie biznesu do internetu, to już nie tylko nowość, ale obowiązek w dzisiejszych czasach. Posiadając profesjonalnie zbudowaną stronę www, kreujesz swój wizerunek, który może wpłynąć na pozytywny rozwój Twojego przedsięwzięcia!

Niezależnie czy twój projekt jest w gronie rozwijających się start-upów, czy prężnie działających korporacji, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się pod portfel klienta.
Możliwość rozłożenia płatności na kilka rat to zaledwie jeden z plusów współpracy z nami.

Czas realizacji jest uzależniony od skomplikowania projektu.

Termin płatności dostosowywany jest do możliwości klienta, najczęściej wynosi od 7 dni do 60.

Realizacja jest wykonywana do czasu, aż klient zaakceptuje wykonaną stronę.

W razie jakichkolwiek innych pytań, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Jakie korzyści daje sklep internetowy i jakie problemy rozwiązuje?
1.Oszczędzaj pieniądze:
Pomiń pośredników i ich wysoką prowizję! Dzisiaj klient jest świadomy i wie, że lepiej dokonać zakupu na prywatnym sklepie niż w portalach sprzedażowych. Omijając prowizję możesz zaproponować klientom niższe ceny lub programy partnerskie
2.Utrzymaj klienta przy sobie:
Bądź kojarzony z czymś więcej niż tylko nazwą użytkownika w portalu sprzedażowym, którą klient zapomni od razu po wyłączeniu komputera. Wyróżnij się spośród innych sprzedawców i zapadnij w pamięć unikalnym stylem sklepu.
3.Bądź niezależny:
Ty najlepiej wiesz jak sprzedawać swoje artykuły. Pomiń regulaminy oraz rozwiązania sprzedażowe, narzucane z góry przez portale sprzedażowe lub serwisy proponujące wynajem szablonowych sklepów abonamentowych. Będąc właścicielem sklepu nie zaskoczą Cię narzucone przez kogoś często absurdalne zmiany.
 
Jakie korzyści daje strona internetowa i jakie problemy rozwiązuje?
1.Zwiększysz liczbę swoich potencjalnych klientów:
Dzisiaj klienci szukają Twoich usług i produktów w Internecie. Posiadając swoją stronę internetową natychmiast stajesz się dla nich widoczny.
2.Oszczędzisz czas swój jak i swoich klientów:
Strona internetowa przedstawi ofertę oraz realizacje Twojej Firmy za Ciebie! Wiele formalności stanie się możliwe do załatwienia poprzez stronę bez konieczności umawiania się na spotkanie czy telefon.
3.Zbudujesz swoją autentyczność i profesjonalny wizerunek:
Ogłoszenie lub stronę w mediach społecznościowych może stworzyć każdy. Strona internetowa wyróżni Cię spośród konkurencji i najpełniej zaprezentuje Twoją ofertę. Dzięki temu możesz zyskać nowych partnerów biznesowych.
 

PRZYKŁADOWE OPINIE

Ich möchte mich für die Zusammenarbeit sehr bedanken! Die Firma hat meine Homepage neu bearbeiten und frischen Wind reingebracht! Besonders hat mich die Geschwindigkeit und die Umsetzung begeistert! Die Seite war in 14 Tagen fertig! Danke!

Profesjonalna obsługa od podpisania umowy po zakończenie wykonania strony internetowej. Z pewnością lepszej firmy nikt nie znajdzie!

Terminowe wykonanie zlecenia, kontakt podobnie bez zastrzeżeń, pełen profesjonalizm ze strony wiseprogress!

Profesjonalna obsługa od rozpoczęcia do zakończenia zlecenia. Indywidualne podejście do klienta. Błyskawiczny kontakt, do którego nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Terminowa realizacja zlecenia, łącznie ze wszystkimi “życzeniami”.

Wszystko przebiegło pozytywnie. Pełna kreatywność i zaangażowanie. Polecam.

elektroart logo
Artur Cieszewski Właściciel ElektroArt

Super firma, z indywidualnym podejściem do klienta. Wiedzą, jak zadowolić klienta. Przystępne ceny oraz posiadają szeroki zakres usług.

carsmania logo
Cezary Mackiewicz Właściciel carsmania.pl