Strony i sklepy Internetowe

Strony i sklepy internetowe

Tworzymy strony i sklepy internetowe zgodne z najwyższymi standardami. Każdy klient przy obsłudze z naszą firmą otrzymuje gotowy projekt, przy którym nie potrzeba żadnej ingerencji. Strona spełnia wszelkie wymagania, jest responsywna, intuicyjna przy obsłudze. Wyróżniamy się wysoką kulturą osobistą, przy kontakcie na froncie klient-firma. To klient jest najważniejszy, dlatego nie tylko wykonujemy powierzoną nam pracę, ale również doradzamy, aby przy finalizacji zlecenia towarzyszyły tylko pozytywne emocje!

30 dni gwarancji

Po wystawieniu faktury, nasz klient ma możliwość naniesienia przez nas zmian za 0 zł.

MOżliwość rozłożenia płatności

Nie planujesz dużej inwestycji w najbliższym terminie? Proponujemy rozłożenie płatności na raty lub wystawienie faktury z terminem płatności 60 dni! Bez jakichkolwiek umów i oprocentowania.

upominek

Doceniamy naszych kontrahentów. Przy każdej finalizacji wysyłamy drogą pocztową podziękowanie wraz z upominkiem.

domena i hosting gratis

Przy nawiązaniu współpracy z Wise Progress, przez pierwszy rok klient domenę i hosting otrzymuje gratis.

CENNIK STRONA INTERNETOWA

Do każdego wykonanego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jednak, aby nie trzymać naszych przyszłych klientów w niepewności, stworzyliśmy cennik określający, przybliżony koszt stworzonej strony i sklepu internetowego.

OD 900PLN

PAKIET PODSTAWOWY

OD 1700PLN

PAKIET ROZBUDOWANY

OD 2500PLN

PAKIET INDYWIDUALNY

CENNIK SKLEP INTERNETOWY

Przenoszenie handlu do internetu, to nieodłączny element pozostania na rynku. Poniżej przedstawiamy przybliżony koszt stworzenia sklepu internetowego w kilku opcjach rozbudowania.

OD 1400PLN

PAKIET PODSTAWOWY

OD 2500PLN

PAKIET ROZBUDOWANY

OD 4000PLN

PAKIET INDYWIDUALNY

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Posiadanie strony lub sklepu internetowego to świetny krok w rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Przenoszenie biznesu do internetu, to już nie tylko nowość, ale obowiązek w dzisiejszych czasach. Posiadając profesjonalnie zbudowaną stronę www, kreujesz swój wizerunek, który może wpłynąć na pozytywny rozwój Twojego przedsięwzięcia!

Niezależnie czy twój projekt jest w gronie rozwijających się start-upów, czy prężnie działających korporacji, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się pod portfel klienta.
Możliwość rozłożenia płatności na kilka rat to zaledwie jeden z plusów współpracy z nami.

Czas realizacji jest uzależniony od skomplikowania projektu.

Termin płatności dostosowywany jest do możliwości klienta, najczęściej wynosi od 7 dni do 60.

Realizacja jest wykonywana do czasu, aż klient zaakceptuje wykonaną stronę.

W razie jakichkolwiek innych pytań, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

PRZYKŁADOWE OPINIE

Ich möchte mich für die Zusammenarbeit sehr bedanken! Die Firma hat meine Homepage neu bearbeiten und frischen Wind reingebracht! Besonders hat mich die Geschwindigkeit und die Umsetzung begeistert! Die Seite war in 14 Tagen fertig! Danke!

Profesjonalna obsługa od podpisania umowy po zakończenie wykonania strony internetowej. Z pewnością lepszej firmy nikt nie znajdzie!

Terminowe wykonanie zlecenia, kontakt podobnie bez zastrzeżeń, pełen profesjonalizm ze strony wiseprogress!

Profesjonalna obsługa od rozpoczęcia do zakończenia zlecenia. Indywidualne podejście do klienta. Błyskawiczny kontakt, do którego nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Terminowa realizacja zlecenia, łącznie ze wszystkimi “życzeniami”.

Wszystko przebiegło pozytywnie. Pełna kreatywność i zaangażowanie. Polecam.

Artur Cieszewski Właściciel ElektroArt

Super firma, z indywidualnym podejściem do klienta. Wiedzą, jak zadowolić klienta. Przystępne ceny oraz posiadają szeroki zakres usług.

Cezary Mackiewicz Właściciel carsmania.pl