Przejdź do treści
Strona główna » Blog » TOP WTYCZKI DO POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

TOP WTYCZKI DO POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

  Jeżeli trafiłeś na ten wpis, prawdopodobnie szukasz sposobu na poprawę pozycjonowania (seo), swojej witryny internetowej, która znajduje się na popularnym silniku WordPress. W tym artykule ujęliśmy najważniejsze wtyczki, które poprawią widoczność naszej strony internetowej w wyszukiwarce Google.

  1. YOAST SEO

  Jest to prawdopodobnie najbardziej popularna wtyczka do pozycjonowania stron internetowych. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które pomaga na wielu płaszczyznach. Począwszy od optymalizacji, udostępniania słów kluczowych i kończąc na meta tagach. Idealnie sprawdzi się dla początkujących, jak i specjalistów.

  2.W3 TOTAL CACHE

  Zdawałeś sobie sprawę z tego, że szybkość ładowania naszej strony internetowej w dużej mierze ma wpływ na rangę naszej witryny w wyszukiwarce? Wtyczka pozwala buforować strony, z czym wiąże się krótsze ładowanie podstrony. Zapewnia mechanizmy minifikujące oraz gwarantuje zmniejszenie obciążeń i objętości witryny. Wykonuje również cache całych stron i obsługuje CDN oraz cache po stronie przeglądarki.

  3.SMUSH IMAGE OPTIMIZATION, COMPRESSION AND LAZY LOAD

  W dużym uproszczeniu jest to narzędzie służące do kompresji obrazów, dzięki czemu zmniejsza pliki bez utraty jakości. Plugin ma za zadanie sprawdzić wszystkie pliki znajdujące się na stronie, zeskalowanie ich i usunięcie zbędnych danych. Wtyczka obsługuje pliki PNG, JPEG, GIF. Dzięki temu pluginowi strona szybciej będzie się ładować, a ten fakt prawdopodobnie wpłynie na miejsce Twojej strony www w wyszukiwarce Google.

  4. THE SEO FRAMEWORK

  Kolejny bardzo złożony plugin, który wspiera nas w każdej płaszczyźnie. Zmusza wyszukiwarki do indeksowania witryny, mechanizmy buforowania, czy informowanie o nieodpowiednim użyciu słowa kluczowe. W tym wszystkim intuicyjna obsługa wtyczki – warto się przekonać i najzwyczajniej spróbować.

  PODSUMOWUJĄC,

  Ile osób, ile wtyczek – tyle wyborów. Warto mieć na uwadze, że wtyczka nie wykona za nas całej pracy, a najwięcej musimy wymagać od siebie, aby kod strony był czysty i przejrzysty, strona aktualizowana i zbudowana spełniając wszelkie normy w obecnym czasie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *