Przejdź do treści

POMOŻEMY TWOJEMU BIZNESOWI WYSTARTOWAĆ!

STRONY, SKLEPY INTERNETOWE – POZYCJONOWANIE – PROJEKTY GRAFICZNE – MATERIAŁY REKLAMOWE – KAMPANIE REKLAMOWE – MARKETING

Agencja Interaktywna Lublin – Warszawa

Strona główna » BLOG » TOP WTYCZKI DO POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

TOP WTYCZKI DO POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

  • przez

Jeżeli trafiłeś na ten wpis, prawdopodobnie szukasz sposobu na poprawę pozycjonowania (seo), swojej witryny internetowej, która znajduje się na popularnym silniku WordPress. W tym artykule ujęliśmy najważniejsze wtyczki, które poprawią widoczność naszej strony internetowej w wyszukiwarce Google.

  1. YOAST SEO

Jest to prawdopodobnie najbardziej popularna wtyczka do pozycjonowania stron internetowych. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które pomaga na wielu płaszczyznach. Począwszy od optymalizacji, udostępniania słów kluczowych i kończąc na meta tagach. Idealnie sprawdzi się dla początkujących, jak i specjalistów.

2.W3 TOTAL CACHE

Zdawałeś sobie sprawę z tego, że szybkość ładowania naszej strony internetowej w dużej mierze ma wpływ na rangę naszej witryny w wyszukiwarce? Wtyczka pozwala buforować strony, z czym wiąże się krótsze ładowanie podstrony. Zapewnia mechanizmy minifikujące oraz gwarantuje zmniejszenie obciążeń i objętości witryny. Wykonuje również cache całych stron i obsługuje CDN oraz cache po stronie przeglądarki.

3.SMUSH IMAGE OPTIMIZATION, COMPRESSION AND LAZY LOAD

W dużym uproszczeniu jest to narzędzie służące do kompresji obrazów, dzięki czemu zmniejsza pliki bez utraty jakości. Plugin ma za zadanie sprawdzić wszystkie pliki znajdujące się na stronie, zeskalowanie ich i usunięcie zbędnych danych. Wtyczka obsługuje pliki PNG, JPEG, GIF. Dzięki temu pluginowi strona szybciej będzie się ładować, a ten fakt prawdopodobnie wpłynie na miejsce Twojej strony www w wyszukiwarce Google.

4. THE SEO FRAMEWORK

Kolejny bardzo złożony plugin, który wspiera nas w każdej płaszczyźnie. Zmusza wyszukiwarki do indeksowania witryny, mechanizmy buforowania, czy informowanie o nieodpowiednim użyciu słowa kluczowe. W tym wszystkim intuicyjna obsługa wtyczki – warto się przekonać i najzwyczajniej spróbować.

PODSUMOWUJĄC,

Ile osób, ile wtyczek – tyle wyborów. Warto mieć na uwadze, że wtyczka nie wykona za nas całej pracy, a najwięcej musimy wymagać od siebie, aby kod strony był czysty i przejrzysty, strona aktualizowana i zbudowana spełniając wszelkie normy w obecnym czasie.

Dodaj komentarz